top of page
13.png

 

Dijifit, Dijital Dönüşüm ve Veri Odaklı Danışmanlık Hizmeti verir.

Şirketlerin, işlerini geliştirmelerine, daha iyi kararlar almalarına ve bu kararları eyleme dönüştürmelerine yardımcı olmak için veri ve strateji yöneticileriyle birlikte çalışıyoruz. Müşterilere stratejik içgörü, müşteri hikayeleri, veriye dayalı strateji ve dijital iş etkileşimi sağlıyoruz. Bu nedenle Dijifit, şirketinizin yönetiminde en iyi ortağınız olur. Pazar analizi, müşteri deneyimleri, tüketici davranış trendi, müşterinin kendi verilerine dayalı analitik çözümler kullanıyoruz.

Danışmanlık Sürecimiz

Analiz

Danışmanlar, iş stratejinizi uygun bir pazar fırsatında modellemenize ve işletme kültürünüzü verimli hale getirmenize yardımcı olur.

 

 

 

 

 

 


 

Anlamak

Müşterilerimizin deneyimini anlamak, müşteri memnuniyetinden daha fazlasıdır. Aynı zamanda müşterilerin ihtiyaçlarını bilmekten daha fazlası ile ilgilidir. Bu, müşterilerin yolculuklarını tamamen bilmekle ilgilidir.
 

Gözlem ve Araştırma

Pazar eğilimlerini, rekabet düzeyini, iş ve dijital dönüşüm fırsatlarını birlikte anlıyoruz.
 

iyileştirme

Müşterilere uygulanabilir stratejiler sunuyoruz. Bu iyileştirmeleri müşterilerimizle birlikte elde ediyoruz.

pro04.png
Company-Culture.jpg
yonetim-danismanligi.jpg

Dijifit, sahip olduğu uzman kadrosuyla verdiği danışmanlık hizmeti şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarındaki tüm ihtiyaçlarını karşıyor.

is-gelistirme (1).png

Dijital Dünyanın gerektirdiği yeni iş modelleri ve organizasyon yapısı ile Fit bir işletme oluşturmak için yanınızdayız. 

MARKETİNG.jpg

Markanızın Değerini ve Sağlığını korumak ve geliştirmek için yeni çağın iletişim stratejilerininde kapsama alındığı pazarlama metodları ile hizmet veren dijifit market cap değerinizin ve pazar payınızın gelişimine destek oluyor

erp-sistemleri-hakkinda_edited_edited_ed

Danışmanlık hizmetimiz ile amacımız işletmeniz için uzun vadede maksimum fayda sağlayacak en ekonomik tercihleri yapmanıza yardımcı olmak, sorunsuz sistem kurgusu ile hem uygulamalardan hem de kullanıcılardan üst düzey verim almanızı sağlamaktır.

bottom of page